Anasayfa    Müşteri Hizmetleri    Sipariş Takip   
   


* Kalite ;      Tekbay içinde kaliteyi yaşam şekli haline getirmek.   


* Kalite Yönetim Sistemi;      Mevcut olan Kalite Yönetim Sistemimizi sürdürmek,geliştirmek ve sonuçları ölçülebilir verilerle takip etmek ve etkinliğini kontrol etmek. 

  
* Müşterilerimiz;      Müşterilerimiz için satış öncesi ve satış sonrası faaliyetlerimiz ile istenilenin üzerinde kaliteyi sağlayarak ilk tercih edilen ve daimi tedarikçi olmayı bütün bir hizmet zinciri ile başarmak.   


* İnsan Kaynağımız ;      Deneyimli ve sorumluluk sahibi çalışanlarımızın eğitilmesi,bu eğitimlere katılımların sağlanarak mevcut bilgi ve tecrübe potansiyelini arttırmak uygun ve sağlıklı çalışma ortamları yaratmak.   


* Tedarikçilerimiz;      Kaliteli hizmeti ve ürünü kendilerine ilke edinmiş bilinçli ve sorumluluk sahibi tedarikçiler ile çalışmak.


* Sürekli İyileştirme;      Sürekli iyileştirme ,etkin ve verimli kaynak kullanımı ile yaratılacak olan ek değerlerle müşteri ve müessesemize uzun vadeli kazançlar sağlamak.   


* Doğal çevremiz;      Küresel sorumluluk bilincini ve faaliyetlerimizi çevre olgusunu göz önüne alarak ve saygı göstererek yerine getirmek.   


* Dünya ve Türkiye Pazarındaki Rekabet Gücümüz;      Benzer firmaların üretim ve mali performanslarını aşarak büyümek,bilimsel ve teknolojik gelişmeleri izleyerek dinamik bir kurumsal yapı içerisnde yurtiçi ve yurtdışında Pazar payımızı arttırmak,ulaşılan noktlarda hedef büyüterek gelişme ve rekabet gücümüzü arttırmak.

kocaeli haber

haber

web tasarım

siber güvenlik

2010 © Tekbay - Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım