Anasayfa    Müşteri Hizmetleri    Sipariş Takip   
   


Tekbay kalıp

Hakkımızda
İletişim Bilgilerimiz

Üyelik İşlemleri

Güvenlik ve Gizlilik

Üyelik Sözleşmesi

Alışveriş İşlemleri

Sitenin Kullanımı
Sipariş ve Ödeme
Kargo ve Teslimat
Banka Bilgilerimiz

Güvenlik ve Gizlilik

 

TEKBAY.COM , müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. TEKBAY.COM sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece TEKBAY.COM bünyesinde kullanılmaktadır. TEKBAY.COM, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi yada aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta yada satmamaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde TEKBAY.COM veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin TEKBAY.COM arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

2010 © Tekbay - Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım